Cukier korzenny bezglutenowy 32 g – Celiko

Cukier korzenny bezglutenowy 32 g – Celiko

2,42 zł

netto / 1szt.
(75,63 zł / kg)
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
Cena sugerowana:
Możesz kupić za pkt.
z
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Skontaktuj się z obsługą sklepu, aby oszacować czas przygotowania tego produktu do wysyłki.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Wysyłka
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz pkt.
Bioshi ScoreD
Czysta etykieta
Bioshi Score
D
Produkt o wyższym stopniu przetworzenia i z szerszą listą dodatków do żywności. Sprawdzi się jako szybkie rozwiązanie od czasu do czasu!
A
B
C
D
E
🌾
Skład
Złożona receptura: 8 składników
🌱
Pochodzenie
Rolnictwo konwencjonalne
🍳
Przetworzenie
Tradycyjne przetworzenie
🧴
Opakowanie
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Cukier korzenny, bezglutenowy Celiko idealnie nadaje się do przygotowywania domowych ciast, wypieków i deserów o korzennym charakterze (piernika, pierniczków, ciast korzennych, rozgrzewających napojów).

Składniki

Cukier, przyprawa korzenna (cynamon, goździki, owoc kolendry, liść laurowy, imbir, ziele angielskie) - 15 %.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Marka
Symbol
5900038002425
Kod producenta
5900038002425
Seria
Wysokość towaru w centymetrach
13
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixelpixel