Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposoby płatności i prowizje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udostępniamy wiele form płatności. Wybierz najdogodniejszą dla siebie i płać, jak chcesz!
  1. Przelew online
Po złożeniu zamówienia przechodzisz do wygodnego formularza płatności połączonego z Twoim bankiem. Dane do przelewu generują się automatycznie. System zapewnia natychmiastowy transfer środków za pośrednictwem bezpiecznych Płatności Shoper. Od tego momentu przygotowujemy Twoje zamówienie.
Płatności w sklepie internetowym BioBoo  
  1. Karta płatnicza
Udostępniamy błyskawiczny sposób opłacenia zamówienia przy użyciu karty debetowej lub kredytowej. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów wygeneruje się specjalny zabezpieczony formularz na dane karty niezbędne do finalizacji transakcji. Środki są automatycznie transferowane, a zamówienie przechodzi do realizacji. Opcja ta jest dostępna przez Przelewy24.  
  1. Przelew tradycyjny
Po złożeniu zamówienia otrzymujesz wiadomość mailową z danymi konta, na jakie należy dokonać płatności. Przelew możesz wykonać przez internet, w swoim banku lub na poczcie. Po zaksięgowaniu się środków otrzymujesz potwierdzenie sms-em oraz na podany wcześniej adres e-mail, że Twoje zamówienie jest już w realizacji.  
  1. BLIK
To wygodna i bezpieczna płatność wprost z Twojego telefonu. Środki zostają przelane natychmiast dzięki Twojej aplikacji, a my przystępujemy do kompletowania zamówienia. Opcja ta jest dostępna poprzez Przelewy24.  
  1. Pobranie
Zamówienie opłacasz przy odbiorze. Zrobisz to gotówką lub kartą. Uwaga - nie każdy paczkomat przyjmuje gotówkę.    
pixel