Darmowa dostawa od 250,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

dla sklepów

Ekologiczna hurtownia Bioboo to miejsce, w którym zaopatrują się sklepy z całej Polski. Rosnąca popularność produktów BIO sprawia, że taki asortyment jest pożądany przez klienta detalicznego w niemal każdym już miejscu: zarówno stacjonarnie, jak i online. Pomożemy Ci wyposażyć sklep tak, jak oczekują tego Twoi odbiorcy. Na dodatek nie musisz mieć wszystkiego na miejscu! Magazynowanie i ekspresowe zaopatrzenie zostaw nam.

 

Ogromny wybór towarów, szybkie wysyłki, dobry kontakt i elastyczność — za to cenią nas nasi partnerzy. My sami z radością wciąż poszerzamy nasze kontakty, by oferować najlepsze produkty w dobrych cenach i dowolnej ilości. Pozyskujemy unikatowe towary od lokalnych rolników oraz najpopularniejsze konsumenckie hity od międzynarodowych producentów zdrowej żywności. Wyszukujemy drobne ekologiczne smaczki, nie rezygnując ze światowych trendów.

 

Swoich dostawców wybieramy tak, abyś nie musiał martwić się o jakość surowców i odpowiednie warunki produkcji. Certyfikowane i sprawdzone źródła to gwarancja najlepszej jakości.

 

Dlaczego warto z nami współpracować? To wiele praktycznych korzyści dla Twojego biznesu:

  • Codziennie wysyłamy do naszych partnerów zamówienia złożone do godziny 17:00. Dzięki temu działasz bez zbędnych opóźnień.
  • Przy zamówieniu powyżej 300 zł nie płacisz za wysyłkę.
  • Program partnerski gwarantuje Ci rabaty zależne od wielkości zamówień oraz ich częstotliwości. Zamawiasz więcej — płacisz mniej.

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

Kontakt:

b2b@bioboo.pl

pixel