Ketchup bez dodatku cukru BIO 470 g

Ketchup bez dodatku cukru BIO 470 g

10,59 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Opis produktu

Przedstawiamy ekologiczny ketchup, który zachwyca swoim autentycznym smakiem, a jednocześnie jest przyjazny dla Twojego zdrowia. Dzięki braku dodatku cukru, ten ketchup jest idealnym wyborem dla osób dbających o zbilansowaną dietę oraz dla diabetyków. Wyprodukowany z 40% ekologicznej pasty pomidorowej, zapewnia wyrazisty pomidorowy smak bez niepotrzebnych dodatków.

Skład

woda, ekologiczna pasta pomidorowa (40%), ekologiczna skrobia kukurydziana, ekologiczny ocet spirytusowy, sól, naturalny aromat przyprawowy (zawiera olej z nasion selera), ekstrakt z cebuli

Uwagi

Produkt zawiera olej z nasion selera - osoby z alergią na seler powinny unikać tego produktu. Produkt certyfikowany jako ekologiczny.

Warunki przechowywania

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 tygodni.

Kraj pochodzenia

Polska

Masa netto

470 g

Symbol
5908249979130
Kod producenta
5908249979130
Seria
Wysokość towaru w centymetrach
15.5
Szerokość towaru w centymetrach
8.5
Długość towaru w centymetrach
5.5
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Prawdziwe opinie klientów
4.7 / 5.0 76 opinii
pixel