Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

dla producentów

Jako dystrybutor zdrowej żywności oraz innych naturalnych produktów specjalizujemy się w docieraniu do klienta detalicznego. Ekologiczna hurtownia Bioboo to miejsce, w którym badamy wyspecjalizowane potrzeby ostatecznego nabywcy oraz drogi skutecznej z nim komunikacji.

 

W 2021 roku wszystkie nasze partnerskie sklepy internetowe odwiedziło [LICZBA] klientów. Przyciąga ich zarówno szeroki asortyment, jak i zaufanie do jego jakości. Szybka wysyłka oraz najwyższe standardy obsługi to dodatkowe atuty, które sprawiają, że szybko zdobywamy powracających, oddanych klientów.

 

Współpraca

 

Do współpracy zapraszamy firmy, które oferują wysokiej jakości produkty ekologiczne — od żywności, poprzez kosmetyki, aż po akcesoria domowe. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto planuje rozwinąć swoją sprzedaż.

 

Nasz nowoczesny magazyn oraz doświadczony zespół to gwarancja fachowej obsługi oraz błyskawicznej realizacji zamówienia ostatecznego nabywcy. Bierzemy na siebie całą logistykę, abyś Ty mógł zająć się produkcją.

 

Oferujemy promocję oraz dystrybucję produktów w różnorodnych kanałach sprzedaży. Są to nasze sklepy internetowe, sklepy partnerskie, sprzedaż poprzez Facebook czy różnorodne platformy marketplace (typu Allegro, Amazon, Ceneo).

 

Co więcej — w ramach współpracy oferujemy tworzenie oraz opiekę nad Twoimi dedykowanymi profilami na wybranych platformach sprzedażowych. Doświadczenie pozwala nam na efektywne zarządzanie taką sprzedażą i promocją wielu marek.

 

W praktyce oznacza to dla Ciebie zwiększenie przychodów bez dodatkowego wysiłku!

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

Kontakt:

b2b@bioboo.pl

pixel