Livrare gratuită de la 292,09 lei
Salvează în lista de cumpărături
Creați o nouă listă de cumpărături
Inhalator do nosa calm ECO 0,8 ml

Inhalator do nosa calm ECO 0,8 ml

Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
14 zile pentru returnare ușoară
Acest produs nu este disponibil în magazinul staționar
Cumpărături sigure

Składniki: Organiczne olejki: bergamotka, cytryna, drzewo cedrowe, szałwia, wetyweria

Opis: AromaStick Calm zawiera unikalną relaksującą mieszankę olejków eterycznych, które uspokajają i wzmacniają pewność siebie. To zapach, który da Ci wewnętrzną siłę oraz zapewni kontrolę nad emocjami.AromaStick to inhalatory do nosa wypełnione w 100% naturalnymi organicznymi olejkami eterycznymi. Skuteczność opracowanych mieszanek zapachowych jest potwierdzona badaniami, a innowacyjna konstrukcja inhalatora sprawia, że aromaterapia jest bezpieczna i wielokrotnie skuteczniejsza niż dotychczas. Odkręć, powąchaj i ciesz się zastrzykiem energii lub chwilą relaksu.Olejek z bergamotki, która jest owocem cytrusowym, łagodzi depresję oraz ma działanie stymulujące i przeciwlękowe.Olejek z cytryny pomaga ciału osiągnąć spokojny i zrównoważony stan. Odświeżający zapach cytrusów ma działanie przeciwdepresyjne, przeciwlękowe i łagodzące stres.Olejek z drzewa cedrowego jest powszechnie stosowany w leczeniu stresu. Wykazuje działanie rozluźniające i uspokajające.Olejek z szałwii poprawia zdolność do radzenia sobie ze stresem i ma pozytywny wpływ na reakcje stresowe organizmu.Olejek z wetywerii jest destylowany z korzenia pachnących traw uprawianych w tropikalnej Azji. W aromaterapii jest ogólnie stosowany w leczeniu zmęczenia, bezsenności i stresu.

Informacja alergenna: Olejki eteryczne mogą powodować u niektórych osób reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy zasięgnąć porady lekarza.


Zalecane warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C.

Simbol
7640150980208
Cod producător
7640150980208
Seria
Țara de origine a ingredientelor
Agricultura UE
Țara producătorului
Elveția
Livrare
BP
Aveți nevoie de ajutor? Aveți întrebări?Adresați o întrebar și vă vom răspunde imediat. Publicăm cele mai interesante întrebări și răspunsuri pentru a fi accesate de alții..
Întrebați despre produs
Dacă descrierea de mai sus nu este suficientă, vă rugăm să ne trimiteți întrebarea dumneavoastră privind acest produs. Vă vom răspunde cât mai curând posibil. Datele sunt prelucrate în conformitate cu politica de confidențialitate. Prin trimiterea acestuia, acceptați prevederile sale.
Scrieți o opinie
Evaluarea dvs.:
5/5
Adaugă propria fotografie a produsului:
pixel