Lizaki owocowe z wit. C wiśnia, truskawka BIO 85 g
Opis produktu
Ekologiczne Lizaki Owocowe o smaku truskawki, wiśni, maliny to suplement diety. Lizaki są produktem ekologicznym, bez dodatku GMO, bez glutenu, bez orzechów, jaj, mleka, soji oraz pszenicy. Każdy kto cierpi z powodu alergii pokarmowych i myślał, że musi pożegnać się ze słodkościami nie musi się już więcej smucić. Yum Earth zapewnia jedzenie, które w większości, jeśli nie całkowicie, nie zawiera alergenów pokarmowych. W 1 lizaku znajduje się 64 mg (80% RWS) Witaminy C.
Produkt przeznaczony dla dzieci
Wartość odżywcza w 100 g produltu
Wartość energetyczna (kj/kcal) | 1700/366.74 |
Tłuszcz | 0 |
w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 |
Węglowodany | 100 |
w tym cukry | 100 |
Białko | 0 |
Sól | 0 |
Błonnik | 0 |
Skład
Cukier trzcinowy*, syrop ryżowy*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, kwas L-askorbinowy (witamina C), naturalne aromaty (truskawki, wiśni i maliny), sok z koncentratów z owoców i warzyw (marchew, czarna porzeczka*) (*pochodzące z upraw ekologicznych.)
Produkt nie zawiera substancji słodzących
Warunki przechowywania
Przechowywać suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Gwarantowany termin przydatności: 669 dni
Sposób użycia
Produkt gotowy do spożycia.
Informacje alergenne
Produkt może zawierać śladowe ilości mleka.
Zalecane spożycie
Zalecana dzienna dawka do spożycia: 1 lizak. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.