Livrare gratuită de la 277,32 lei
Salvează în lista de cumpărături
Creați o nouă listă de cumpărături
Spray z brokatem do włosów i ciała dla dzieci, biały, 75ml

Spray z brokatem do włosów i ciała dla dzieci, biały, 75ml

Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
14 zile pentru returnare ușoară
Acest produs nu este disponibil în magazinul staționar
Cumpărături sigure

Spray z brokatem do włosów i ciała specjalnie dla małych księżniczek. Niezawodnie dba o włosy i skórę Twojego dziecka, nadaj?c mu miękki jedwab i piękny połysk. Produkty nie podrażniaj? delikatnej i wrażliwej skóry, nie zawieraj? alergenów, parabenów i sztucznych barwników.

Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki s? łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.  Receptury kosmetyków opieraj? się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników.

Opis:

Receptury kosmetyków opieraj? się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników Wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA. Można używać na skórę oraz na włosy Produkt łatwozmywalny 4 odcienie do wyboru Łatwo zmywalne - wystarczy woda z mydłem
Łatwe do usunięcia w przypadku zabrudzenia, np. ubrania, stołu, dywanu, podłogi
Kosmetyki nie testowane na zwierzętach

Sposób użycia: Wstrz?śnij opakowaniem. Rozpyl z odległości ok. 20 cm odrobinę produktu na ciało i całej długości kosmyków. Pozostaw do wchłonięcia.

Ważne: 

Nie spożywać ! Zawiera małe elementy, które mog? spowodować ryzyko zadławienia Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia Używać z dala od oczu. W przypadku gdy kosmetyk dostanie się do oczu, należy obficie przemyć wod?
Marcă
Simbol
5200384516004
Cod producător
5200384516004
Seria
Livrare
ECM
Aveți nevoie de ajutor? Aveți întrebări?Adresați o întrebar și vă vom răspunde imediat. Publicăm cele mai interesante întrebări și răspunsuri pentru a fi accesate de alții..
Întrebați despre produs
Dacă descrierea de mai sus nu este suficientă, vă rugăm să ne trimiteți întrebarea dumneavoastră privind acest produs. Vă vom răspunde cât mai curând posibil. Datele sunt prelucrate în conformitate cu politica de confidențialitate. Prin trimiterea acestuia, acceptați prevederile sale.
Scrieți o opinie
Evaluarea dvs.:
5/5
Adaugă propria fotografie a produsului:
pixel