Livrare gratuită de la 286,60 lei
Salvează în lista de cumpărături
Creați o nouă listă de cumpărături
Naklejki na paznokcie, Nail Wrap – Red Carpet, czerwone

Naklejki na paznokcie, Nail Wrap – Red Carpet, czerwone

Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:
14 zile pentru returnare ușoară
Acest produs nu este disponibil în magazinul staționar
Cumpărături sigure

Naklejki na paznokcie Snails to superszybki sposób na upodobnienie paznokci. Zdejmij naklejkę, przyklej j? i to wszystko - natychmiastowe zdobienie paznokci 3D! Nasze naklejki s? w 100% bezpieczne dla dzieci - podobnie jak nasze lakiery.

Każdy produkt Snails jest bezpieczny nie tylko dla dziecka, ale i dla środowiska. Produkowane na bazie wody kosmetyki s? łatwo zmywalne, wolne od Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA.  Receptury kosmetyków opieraj? się na opatentowanej formule trzech składników: wody, polimeru akrylowego i nietoksycznych barwników.

Opis:

kolorowe naklejki na paznokcie z kolorowymi koronami bezpieczne, nietoksyczne łatwe do usunięcia, nie zostawiaj? śladów wymiary opakowania: 10,5x7,5 cm

Sposób użycia:

wybrać naklejkę i odkleić j?, nie dotykaj?c kleju na spodzie nakleić na paznokieć i docisn?ć kilka razy dla dłuższego utrzymania – użyć Snails Top Coat

UWAGA!
- Nie spożywać.
- Zawiera małe elementy, ryzyko zadławienia.
- Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia

Marcă
Simbol
5200384510491
Cod producător
5200384510491
Seria
Livrare
ECM
Stat
Nou
Marca
Melci
Cod producător
SNW00491
Rodzaj
Autocolante
Culoare
portocalii și roșii
Aveți nevoie de ajutor? Aveți întrebări?Adresați o întrebar și vă vom răspunde imediat. Publicăm cele mai interesante întrebări și răspunsuri pentru a fi accesate de alții..
Întrebați despre produs
Dacă descrierea de mai sus nu este suficientă, vă rugăm să ne trimiteți întrebarea dumneavoastră privind acest produs. Vă vom răspunde cât mai curând posibil. Datele sunt prelucrate în conformitate cu politica de confidențialitate. Prin trimiterea acestuia, acceptați prevederile sale.
Scrieți o opinie
Evaluarea dvs.:
5/5
Adaugă propria fotografie a produsului:
pixel