Marki Jest 32 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów
 • Alkemie Cosmetics

 • ALPHANOVA BEBE

  ALPHANOVA Sante to francuska firma zajmująca się tworzeniem wysokiej jakości naturalnych i ekologicznych kosmetyków.
  Wszystkie produkty produkowane są we Francji na Prowansji przy użyciu najwyższej jakości lokalnych surowców.

 • AMORE BIO

  AmoreBio zostało stworzone, żeby zaoferować rodzicom bezpieczeństwo i ochronę, której potrzebują dzieci. Dbanie o zdrowie dzieci to główna misja firmy.

  Kosmetyki AmoreBio składają się z organicznych surowców, perfekcyjnie nawilżają i odżywiają delikatną skórkę dziecka, nie ingerując w jej naturalny balans.

 • BENTLEY ORGANIC

  Firma Bentley Organic powstała w 2006 roku, wchodząc na rynek z  mydłem organicznym. Dzięki odnoszonym sukcesom firma szybko rozszerzyła gamę produktów. Obecnie oferta produktów obejmuje kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt oraz unikatową linię ekologicznych środków czystości.

 • Bibi Swiss

  Międzynarodowy sukces bibi jest wynikiem specjalistycznych badań nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które ostatecznie nadają produktom najbezpieczniejszą formę o niepowtarzalnym wzorze. bibi to szwajcarska marka gwarantująca rodzicom na całym świecie najwyższą jakość produktów używanych przez ich dzieci.

 • Bio-D

  Bio-D to niezależna, rodzinna firma z Angli, której celem jest promowanie korzystania z hipoalergicznych, przyjaznych dla środowiska detergentów, które mają minimalny wpływ na ekosystem zarówno w ich użyciu oraz w procesie ich wytwarzania. Jeżeli to możliwe to wszystkie surowce są pochodzenia roślinnego i są uzyskiwane ze źródeł odnawialnych. Wszystkie surowce są wolne od składników modyfikowanych genetycznie; produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego i podlegają ścisłej kontroli.

 • BIOLANE

  Biolane zaprojektowane zostały z myślą o delikatnej i wrażliwej skórze dziecka. Rekomendowane przez specjalistów dermatologów, stosowane w ponad 400 francuskich szpitalach na oddziałach położniczych, już od 35 lat cieszą się uznaniem i zaufaniem wielu rodziców. Produkty Biolane zawierają starannie wyselekcjonowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego, dzięki czemu gwarantują skuteczność i bezpieczeństwo w pielęgnacji skóry dziecka.

 • Croen

 • Dresdner Essenz

 • Earth Friendly Products

  EARTH FRIENDLY PRODUCTS jest marką ekologicznych środków czyszczących. Produkty są organiczne, stworzone wyłącznie z naturalnych i odnawialnych zasobów przyrody jakimi są rośliny i minerały, nie zawierają składników stosowanych w konwencjonalnych detergentach (chloru, amoniaku, fosforanów, formaldechydu czy pochodnych ropy naftowej).

 • Ec Lab

  Kosmetyki ECO Lab oparte są na naturalnych i organicznych 
  składnikach z zastosowaniem najnowszych technologii.

  Świat się zmienia. Dziś, piękno wymaga ofiar, a rozsądnego podejścia naukowego. Sojusz natury i nauki został opracowany w preparatach kosmetycznych i wzbogacony o najlepsze oleje naturalne i składniki organiczne.

Pokazuje 1 - 12 z 32 elementów